08. Децембар 2023 By Admin

Презентација резултата пројекта "Српски лако може свако"

У среду 6.12.2023. у просторијама наше школе на Славији у присуству представника различитих инситуција извршена је презентација резултата пројекта "Српски лако може свако" који је у оквиру Ерасмус+ програма реализован са партнерском организацијом Људска универза из Лендаве - Словенија.

18. Новембар 2023 By Admin

Одржана 7. Регионална ЕПАЛЕ конференција: Европска година вештина

У оквиру пројектног циклуса ЕПАЛЕ 2022-2024, Агенција за предшколско, основно и средње образовање и Државни тим за подршку (НСС) ЕПАЛЕ Босна и Херцеговина у сарадњи са НСС ЕПАЛЕ тимовима из Србије, Словеније, Хрватске, Сјеверне Македоније и Црне Горе организовала је 7. Регионалну ЕПАЛЕ конференцију: Европска година веештина у периоду 9 - 10. 11. 2023. године. Дводневни догађај одржан је у хотелу Вучко на Јахорини.

18. Новембар 2023 By Admin

Школа Браћа Стаменковић учествовала у више регионалних пројеката

Слађана Дивац и Татјана Радовић су као представнице наше школе присуствовале обуци о Медијској писмености - модул 5 и активно учествовале на 7. Регионалној ЕПАЛЕ конференцији одржаној на Јахорини 7 - 10. 11. 2023. Последњег дана конференције Татјана Радовић, координатор нашег Пројектног тима је учествовала у панел дискусији на тему "Вештине за живот и рад"..